Komerční sdělení

Celoživotní vzdělávání a získávání nových informací je pro práci interiérové architekta nezbytností. Kromě čtení článků a návštěv veletrhů je v České republice těchto možností poskromnu. Nejvýznamnějším projektem v oblasti navrhování a zařizování interiérů je konference Interiéry, která se koná již od roku 2012. Letos akce proběhne dokonce na půdě Mendelovy univerzity, což

Komerční sdělení

Každý z nás má svou vlastní představu o dokonalé kuchyni. Pro někoho je to vidina spousty úložného prostoru. Pro jiného zase dech beroucí design. Další zase tajně sní o kombinaci praktické kuchyně, která svým vzhledem každému vyrazí dech. A co vaše představy? Jak by měla vypadat vysněná kuchyně, ve které byste

Komerční sdělení

Kuchyně patří mezi nejdůležitější prostory v bytě. A to už dávno nejen z hlediska funkčního. Důležité je rovněž, abychom se v ní cítili dobře a působila esteticky. Stále více lidí se tak nad jejím řešením zamýšlí do detailu.

Komerční sdělení

Pro příjemné chvilky strávené na zahradě je nutné si pořídit kvalitní nábytek. Jenomže plast je během několika málo sezón omšelý, nevypadá pěkně, a navíc křehne. Riskujete tak, že pod vámi například židle. Stále více lidí proto volí moderní materiály, mezi které nábytek z umělého ratanu bezesporu patří. Jaké má výhody?

Komerční sdělení

Nábytek do kanceláře musí splnit řadu kritérií, měl by být účelný, praktický, ale také pohodlný a esteticky zajímavý. Všechny tyto faktory významně ovlivňují naši pracovní výkonnost. Výběr zařízení bychom proto rozhodně neměli podcenit. Kterých pět nejdůležitějších zásad se vám vyplatí dodržovat?

Komerční sdělení

Topení plynem má řadu příznivců. Při správném používání se totiž jedná o ekonomický způsob vytápění, který je navíc šetrný k přírodě a nenáročný na obsluhu.

Komerční sdělení

Někdo jej absolvuje třeba jen jednou za život, pro někoho je s nadsázkou denním chlebem. Řeč je o stěhování. Ať nemáte naprosto žádné zkušenosti nebo už tušíte, co vás čeká, uvědomujete si, že se vždy jedná o proces poměrně organizačně náročný. Které nejčastější chyby nám ho ještě výrazněji komplikují?