Tato nádherná exotická a nádherně kvetoucí rostlina se čím dál více zabydluje v našich bytech i domcích a stává se nedílnou součástí interiéru. Pořídit si ji můžete i umělou, na první pohled k nerozeznání od skutečně zelené a živé rostliny, která přeci jen sluší pro svou přírodní krásu našim příbytkům

Našemu nábytku příliš neprospěje, když ho budeme příliš ošetřovat různými přípravky. Čistící prostředky je třeba používat jen s mírou a velice šetrně.

Potřebujete opticky zvětšit pokoj? Přemýšlíte jak to udělat a jak vymalovat pokoj, aby vypadal větší, než je? Malé pokoje, nejsou v panelových domech žádnou výjimkou a většinou je nám každý centimetr v pokoji k něčemu dobrý. Pokud potřebujete pokoj opticky zvětšit, pak sáhněte po světlých barvách.

Vneste si kousek uklidňující jižní Francie plné romantiky aromatizované levandulí i do vašeho bytu! Tento styl vychází z vesnického života, ale nenechme se zmást, v dnešní době je oblíbený i v panelákových bytech na rušném sídlišti.

Sprchový kout je součástí většiny českých koupelen. Není se čemu divit, je totiž praktický a oproti vaně nevyžaduje tolik prostoru. Jeho nesporným mínusem je však náročná údržba. Proto si nyní vyměníme několik tipů, díky kterým zvládnete tuto činnost snadno a rychle.

Jak si představujete vaši ideální ložnici? I když má každý z nás jiný vkus, určitě se shodneme na tom, že by měla vyvolávat pocit klidu, lákat k odpočinku, ale zároveň vypadat i stylově a odrážet naši osobnost. Sladění různých prvků do harmonického celku ale může být složité. Na co si

Děti rostou jako z vody a než se stihnete otočit, končí základní školu a vrhají se vstříc dalším dobrodružstvím. Jestli máte doma teenagera, kterému už je v jeho starém pokoji těsno, zbystřete. Máme pro vás pár tipů, jak z dětského pokoje udělat pokoj studentský. Vzhledem k tomu, že se pouštíte do zařizování pokoje pro

Dokonalá sedací souprava je doslova ušitá na míru vašim požadavkům a potřebám. Nabídne vám místo odpočinku, úložný prostor navíc, nebo možnost příležitostného spaní. Má pěkný design, vhodnou barvu, zajímavý tvar a dostatečný prostor pro komfortní relaxaci.