Komerční sdělení

Sen o dokonalé kuchyni? Proměňte jej v realitu

Každý z nás má svou vlastní představu o dokonalé kuchyni. Pro někoho je to vidina spousty úložného prostoru. Pro jiného zase dech beroucí design. Další zase tajně sní o kombinaci praktické kuchyně, která svým vzhledem každému vyrazí dech. A co vaše představy? Jak by měla vypadat vysněná kuchyně, ve které byste se cítili jako ryba ve vodě a která by do posledního puntíku dokázala splnit i ty nejnáročnější požadavky? A vůbec – proč o takové kuchyni jen snít, když svůj sen můžete proměnit v realitu?

Kuchyně je středobodem domácnosti

Pro mnoho lidí je kuchyně nejdůležitější součástí každé domácnosti. Možná to tak vnímáte i vy a kuchyně je pro vás středobod domova, kde se scházíte s rodinou, kde vám pod rukama vznikají ty nejchutnější pokrmy a kde se jednoduše cítíte dobře. Zavřete oči a představte si, jak kouzlíte s jídlem v kuchyni, kde je nejen dostatek místa, ale která je zároveň navržena tak, abyste vše měli pěkně po ruce – žádné zdržování, žádný chaos v šuplících, žádné zmatečné přehrabování se v poličkách. Tak co myslíte, nezní to fajn? Potřebujete-li inspiraci, můžete se podívat na již navržené kuchyňské sestavy. O rozvržení i celkovém dojmu kuchyně fotogalerie hodně napoví – tak se nechte inspirovat!

Spojení dvou místností je stále trendy

Propojení kuchyně a jídelny nebo obývacího pokoje se stalo hitem již před několika lety a pravda je taková, že ani v současné době není tento trend na ústupu. Také by se vám líbil jeden otevřený a daleko vzdušnější prostor? Láká vás vidina, že byste i během vaření mohli trávit čas s rodinou a nemuseli se izolovat v zavřené kuchyni? Pak se zkuste zamyslet, jestli je i u vás možné realizovat propojení těchto dvou místností. Důležité je zařídit prostor tak, aby působil jako jeden celek. K dosažení nejlepšího výsledku vám může pomoci nábytek na míru, se kterým můžete do posledního detailu sladit oba interiéry. Stejné materiály, provedení, detaily i barvy – to vše je čistě ve vaší režii. A to je pořádná výzva, co říkáte?

Jak ušetřit prostor

Možná si teď lámete hlavu nad tím, jak spojit kuchyni a obývací pokoj nebo jídelnu a vyřešit umístění nábytku. Spojením interiérů vznikne otevřený prostor, kdy bude vidět z kuchyně do obýváku a zase zpět. Jistě se shodneme na tom, že skříně, šuplíkové komody i jiné skříňky by jen zbytečně zavazely a narušovaly harmonický dojem. Řešení je jednoduché – vestavěné skříně, které šikovně šetří místo, ale neochudí vás o úložné prostory. Můžete jimi nahradit klasické skříně a komody v interiéru a ušetřit tak drahocenné centimetry. Ani tehdy, kdy obě místnosti propojíte, nebudou působit zastavěně a přeplácaně. Vestavěné skříně mohou mít různorodý design a najdou své využití prakticky kdekoli v interiéru – klidně i v kuchyni.

Může se vám líbit