Komerční sdělení

Párty stany aneb večírky za každého počasí

V posledních letech začínáme opět trávit více času venku, zejména v letních měsících, při různých oslavách nebo přátelských posezeních, ale jak vyzrát na počasí?

Venku za každého počasí

Chystáte-li zahradní slavnost nebo například setkání přátel, grilování, svatební hostinu, či jiné posezení party lidí na zahradě, v přírodě, anebo někde na volném prostranství, je tu prima pomocník do každého počasí, a to párty stan.

Jistě byste neměli radost z toho, kdyby vás uprostřed slavnostních okamžiků náhle zaskočila letní bouřka s pořádnou průtrží – nejenže vy byste zmokli, ale co třeba nevěsta! A pak také to množství jídla, pití, dortů…, všechno by bylo zničené a vám by zbyly jen oči pro pláč a nepříjemné vzpomínky.

Proto při uvedených příležitostech instalujte vhodný kvalitní a odolný párty stan, který vám bude dobrou ochranou v případě deště i krup, ale také v letních měsících před sluncem v parných dnech. Stany jsou na trhu v různých velikostech, z různých materiálů i v různých provedeních; vybírejte podle počtu svých hostů, podle vašich finančních možností, neopomíjejte kvalitu.

Stanovou sestavu obvykle tvoří

 • hliníková nebo ocelová konstrukce
 • střešní plachta + 3 až 4 ks jednotlivých bočních plachet (podle zvoleného typu)
 • kotvení
 • kotvící provazy a kolíky
 • transportní taška na kolečkách

Párty stany si můžete prohlédnout na internetu, porovnat nabídky různých webových stránek a pak si vybrat a objednat v e-shopu; jestliže byste ho chtěli ještě před pořízením vidět, tak prodejci zavolejte – někdy mívá ve své kamenné prodejně či skladu výrobky sestaveny, čímž umožňuje zákazníkům jejich prohlédnutí a výběr na místě.

Dalším typem párty stanů jsou rychle rozkládací stánky. Jejich rozložení či složení trvá pouze několik sekund. Jsou vhodné na každodenní používání, což by u těch klasických, kvůli složitějšímu sestavování, nebylo možné.

Rychle rozložitelné stánky se dají využít nejen na zahradě, anebo přístřešek na auto, ale také třeba jako přístřešek pro rybáře, kterého překvapí déšť u rybníka, anebo jsou vhodné i jako prodejní stánky.

Mají dlouhou životnost, neboť konstrukce je pevná, ocelová a pokrytá antikorozní barvou, která je navíc oděru vzdorná.

Střešní a boční plachty stanů a stánků jsou vyrobeny z polyesterové látky a PVC nátěru. Díky tomu jsou plachty velmi pevné a především vodě odolnéDlouhodobou trvanlivost zaručuje též impregnace a nátěr proti UV záření.

Rozkládací stánky a stany mají možnost regulace výšky stropu, obvykle od 175 do 207 centimetrů. Vyrábí se v různých velikostech a v několika typech, například:

 • promo stánek
 • zahradní altán
 • eventové nůžkové stany
 • automatické nůžkové stany
 • plážový párty stan
 • rybářský stánek
 • různé prodejní stánky, a další

Jestliže chcete běžný párty stan používat i v zimním období, pamatujte, že napadaný sníh je potřeba ze střechy hned odstranit; přijde-li příliš silný vítr nebo husté sněžení, je nutné stan demontovat.

V případě, že budete potřebovat stan jen párkrát za život, nemusíte si ho ani kupovat. Existují možnosti jeho pronájmu, například svatební stany.

Může se vám líbit