Články stavba a rekonstrukce, Stavba a rekonstrukce

Hypotéka bez doložení příjmu

ilustrační foto: Freepik.com – lifeforstock

Hlavní téma – příjmy

Jak je to s příjmy v dnešní době? Lidé, kteří pobírají minimální mzdu, Vám jistě řeknou, že je to úplně úžasné a že si nemají na co ztěžovat. Pravdou je, že za poslední roky se alespoň minimální mzda začala zvyšovat. Každým rokem nám tedy do kapsy, jak se lidově říká, přibude o pár stovek navíc. To je příjemná změna, když uvážíme, že rostou ceny energií, náklady na domácnost, ceny potravin a dalšího potřebného zboží. Proto není jednoduché s tak nízkým příjmem vyjít. Výdaje má zřejmě každý z nás. Někdo pouze za paušál, jiný vedení celé domácnosti.

Popravdě však můžeme říct, že každý si může ztěžovat, ale jen málokdo s tím něco udělá. Někdo nemá vhodné příležitosti, někdo zmiňuje špatnou destinaci, žádné pracovní příležitosti nebo jiné negativní vlastnosti. Důvodů proč to nejde, se vždy najde spoustu, ale co když to jde?

Naše společnost se například snaží poskytovat úvěry i v případě, že máte záznam v registru. Takže vám dáváme najevo, že to jde. V bance byste se záznamem neuspěli a žádnou půjčku nebo úvěr nezískali. Naopak u nás je to možné. Záznamy tolerujeme. Tím jenom chceme dokázat, že se také snažíme vyhovět našim klientům. Další vlastností, kterou poskytujeme je tolerance nízkých příjmů v případě podnikatelů tedy nízkého daňového přiznání.

Každý se musí přizpůsobit světu nebo svému životu

Každý se musí přizpůsobit svému životu, i vy jistě s naším úvěrem najdete tu správnou cestu, kterou se nadále budete ubírat. Pomůžeme vám a zajistíme i nízkou splátku. Garantujeme také nízké úrokové sazby, které mohou být po celou dobu splácení neměnné. Abychom se vám ještě více přiblížili, a vy jste viděli snahu, že to opravdu jde, pak jsme vám nastavili i možnost dlouhodobě splácet. Doba splácení tedy může být nastavená až na 30 let.

V případě hypotéky bez doložení příjmů se budeme bavit o podnikatelském úvěru. To samé by platilo v případě hypotéky bez registru.

Velice rádi pomůžeme i v případě, že máte záznam v registru, máte nízké příjmy, nebo exekuce. Spoustu lidí v takovýchto věcech vidí velký problém a zoufá si, že žádnou půjčku už nezíská. Ochotně se budeme snažit pomoci i v případě, že máte dluhy nebo dokonce exekuce.

Může se vám líbit